KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsgravyr 16152012
nr 1615 2012
Gunnar Norrman
(f. 1912), Sverige
Torrnålsgravyr, Signerad, numrerad 1/33 -86, daterad Verkstadsfönster, 18,5x13,5, yttermått inklusive ram: 31x41 cm
Gunnar Norrman, född 1912, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:04:01
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.500 kr
2.000 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.200 kr
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr